Szanowni Państwo,

z dniem 1 września 2020 r., w związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, obsługa interesantów w szczególnych przypadkach wymaga przestrzegania zalecanych i powszechnie akceptowanych zasad:
  • obowiązkowego zakrywania ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maseczki, przyłbicy,
  • zachowania minimum 1,5-metrowego dystansu od rozmówcy lub innych osób,
  • dezynfekcji rąk - przy wejściu do budynku dostępny jest dozownik z płynem do dezynfekcji,
  • w sekretariacie, oprócz sekretarza, może znajdować się tylko jedna osoba - nie dotyczy to opiekunów osób z niepełnosprawnością, tłumaczy języka, pełnomocników,
  • poddanie się pomiarowi temperatury, który zostanie przeprowadzony przez wyznaczone do tego osoby - pomiary temperatury nie są przez nas w żaden sposób rejestrowane,
  • rejestrowane w portierni są dane: imię, nazwisko, nr telefonu,
  • ustalenie terminu wizyty z odpowiednim wyprzedzeniem, tak aby informacja o dacie i godzinie wizyty interesanta mogła być przekazana odpowiednim pracownikom nie później niż dzień przed planowaną wizytą.
W związku z powyższym zachęcamy do sprawdzenia, czy Państwa wizyta w szkole jest rzeczywiście zasadna, czy też możliwe jest załatwienie sprawy telefonicznie, e-mailowo, poprzez e-dziennik, biuro podawcze lub za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Adres strony internetowej: www.sp32.torun.pl
Adres e-mail: sekretariat@sp32.torun.pl