RODO

Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych) jako administrator danych osobowych, informujemy iż:

Administratorem przetwarzanych w placówce danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 32 im. Armii Krajowej z siedzibą w:
87-100 Toruń, ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11
e-mail: sekretariat@sp32.torun.pl
tel: (56) 648-45-07, 648-45-39

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Jakub Rutkowski.
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych:
e-mail: rodo1@tcuw.torun.pl
tel. (56) 611-89-92

Zastępcą Inspektora Ochrony Danych jest Magdalena Lorenc.
Dane kontaktowe zastępcy Inspektora Ochrony Danych Osobowych:
e-mail: rodo1@tcuw.torun.pl
tel. (56) 611-79-30

Z inspektorem ochrony danych osobowych i jego zastępcą można kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Klauzula informacyjna przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu
Klauzula dotycząca funkcjonowania monitoringu wizyjnego w Szkole Podstawowej nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu
Regulamin funkcjonowania monitoringu wizyjnego w Szkole Podstawowej nr 32 im. Armii Krajowej w Toruniu